Напередодні Дня ангела єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння

17 вересня 2020 року, напередодні дня пам’яті святого преподобномученика Афанасія Брестського, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив всенічне бдіння у нижньому Свято-Андріївському храмі кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської.

Його Преосвященству співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), секретар єпархії прот. Миколай Бондарук, настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов, а також клірики Волинської єпархії.

18 вересня о 08:00, у храмі Всіх Святих землі Волинської, з нагоди дня пам’яті небесного покровителя єпископа Афанасія відбудеться святкова Божественна літургія.