У неділю 14-ту після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

13 вересня 2020 року, у неділю 14-ту після П’ятидесятниці, свято Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Феофан (Кирилюк) та клірики храму.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту Архіпастир звернувся до вірян за словом проповіді, у якому привітав усіх зі святом, подякував за спільну молитву, а опісля і благословив паству.