Всенічне бдіння архієрейським чином напередодні свята великомученика і цілителя Пантелеймона

8 серпня 2019 року, напередодні вшанування свята великомученика і цілителя Пантелеймона, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька.

Його Преосвященству співслужили, благочинний Луцького центрального округу, протоієрей Олександр Богданов, настоятель храму, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич), клірики парафії та священнослужителі з інших приходів єпархії.

Невеличка церква на честь великомученика і цілителя Пантелеймона, яка розташована біля Свято-Покровського кафедрального храму, вже традиційно зібрала чимало вірян, які не вмістились всередині.