Єпископ Афанасій очолив читання акафісту праведному Іоанну Кронштадтському у Свято-Пантелеймонівському храмі

3 січня 2021 року, з нагоди 11-ої річниці Волинського православного братства тверезості та дня пам’яті його небесного покровителя Святого праведного Іоанна Кронштадтського, у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька звершили читання акафісту святому.

Очолив богослужіння вікарій єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Владиці співслужили очільник Волинського православного братства тверезості прот. Степан Ярема, духівник братства протоієрей Олександр Білінський та священики, які трудяться на ниві утвердження в суспільстві тверезого способу життя.

У своєму слові владика наголосив на актуальності діяльності братства, підтримав тих людей, котрі ведуть тверезий спосіб життя та допомагають власним прикладом ближньому позбутися поганої звички.