У день пам’яті ікони “Споручниця грішних” єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

11 червня 2020 року, у день вшанування ікони Божої Матері “Споручниця грішних” та день пам’яті святителя Луки, архієпископа Кримського, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Цього дня Преосвященнішому владиці співслужили клірики храму.

Опісля прочитання Євангелія владика Афанасій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.