Волинська єпархія запрошує в паломництво до Святої Землі

Триває формування груп, залишилось ще 10 місць!

Можливо, серед Ваших друзів або рідних є люди, які давно мріяли про цю подорож. Вона триватиме 8 днів. В програмі будуть Літургії, відвідини Назарета, Віфлиєма, Тиверії, Віфанії, Ейнкарема та ЄРУСАЛИМА. Передбачено відвідування гори Фавор. Обов’язково буде купання в Йордані. А ще ми забронювали проживання у Віфлиємі в центрі міста, недалеко від Храму Різдва, куди Ви зможете ходити мало не щодня зранку для молитви та усамітнення. А ще ми там колядуємо, радіємо і тішимось нашому спільному перебуванню так близько в місці вічного Різдва. Окрім трьох Літургій, ще передбачена нічна Літургія в Храмі Гробу Господнього і можливість причастя там же.

Все найкраще вкладене в цей тур для наших паломників, аби запам’ятався він та увійшов в Історію життя як паломництво, що ЙОГО ЗМІНИЛО.