Всенічне бдіння напередодні свята Преображення

18 серпня 2019 року, напередодні свята Преображення Господа нашого Іісуса Христа, у Свято-Покровському храмі було звершено всенічне бдіння. Богослужіння очолив настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман) у співслужінні кліриків храму.

19 серпня Свята Православна Церква святкує День Преображення Господнього. Свято встановлене в пам’ять Преображення Господа нашого Іісуса Христа перед учнями на горі Фавор. Ця євангельська подія показує, що в Іісусі Христі з’єднані два єства, тобто природи: божественне і людське. Під час Преображення божественна природа Христа не змінювалася, але з’явилася в Його людській природі. За словами святителя Іоанна Златоуста, воно відбулося, «щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє пришестя Христа на хмарах у славі з ангелами».