Діти Недільної школи міста Луцька приступили до таїнств Сповіді і Причастя

29 грудня у Свято-Покровському кафедральному храмі міста Луцька до таїнств Сповіді та Євхаристії приступили вихованці недільної школи при Свято-Покровському храмі. До таїнств також приступили громадські організації «ЯНГОЛЯТА» та «ДІТИ СОНЦЯ». На Богослужінні була присутня організація «УТОГ» для яких було здійснено сурдопереклад від Наталі Сидорук.

Божественну літургію, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, звершили клірики Свято-Покровського храму, священик Андрій Кузло та диякон Іоанн Бортнік.

Сповідь звершив керівник Недільної школи та голова молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський).

Нехай і надалі Господь любить та укріпляє кожного, хто був присутній на літургії та приступив до Святих Христових Таїнств.